FAQ - najczęściej zadawane pytania

Koszt rozpoczęcia współpracy zależy głównie od określonych wspólnie z klientem celów. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dlatego też nie jesteśmy w stanie określić bez wcześniejszego rozpoznania, z których Naszych usług należy skorzystać. Podstawowy pakiet usług, który spełni określone założenia to koszt około 3000 złotych. Pamiętaj, że marketing to nie koszty – tylko inwestycja !

Plan marketingowy służy do określenia strategii marketingowej firmy w konkretnych ramach czasowych . Zawiera on plany dotyczące działań marketingowych mających na celu promowanie produktów lub usług firmy i zwiększenie sprzedaży.
Brak planu marketingowego można porównać do próby podróży bez mapy lub nawigacji po nieznanym terenie. Bez planu marketingowego firma działa bez strategii, celów i koordynacji działań.

W tym segmencie kierujemy się słowami: „Sky is the limit”. Uwielbiamy wyzwania oraz chętnie się ich podejmujemy. Nasz doświadczony zespół zadba o to aby nasi klienci byli zadowoleni z efektu końcowego.

Pozycjonowanie to proces optymalizacji strony internetowej, aby uzyskała wyższe pozycje w wynikach wyszukiwania w wyszukiwarkach internetowych, takich jak Google. Jest to bardzo ważna czynność , ponieważ większość użytkowników Internetu korzysta z wyszukiwarek internetowych, aby znaleźć informacje, produkty lub usługi, które ich interesują.

Pozycjonowanie jest ważne dla każdej strony internetowej, ponieważ umożliwia jej dotarcie do szerszego grona klientów i zwiększenie ruchu na stronie.

Żeby móc określić cele jakie klient chce z nami osiągnąć, należy najpierw określić grupę docelową. Pierwszym krokiem jaki wykonujemy przy rozpoczęciu współpracy jest określenie persony marketingowej na podstawie naszego doświadczenia i wiedzy. Wszystkie działania, które wykonujemy są oparte na wcześniej wykonanych analizach.

Nie każda firma potrzebuje posiadać rozbudowaną stronę internetową, lecz posiadanie „strony wizytówki”, bądź tzw. landing page’a jest we współczesnych czasach koniecznością. Profesjonalna strona internetowa umożliwi także oszczędzenie czasu poprzez zawarcie wszelkich potrzebnych informacji w taki sposób, aby potencjalni klienci mieli odpowiedź na wszelkie pytania.

Jeśli znajdujesz się w takiej sytuacji – chętnie służymy pomocą! Wspólnie znajdziemy sens a także cel Twojej strony internetowej. Przerobimy ją w taki sposób aby była jak najbardziej funkcjonalna i spełniała określone cele. Zatroszczymy się także o oprawę graficzną 😊

Posiadamy rozwiniętą sieć osób zajmujących się zarówno fotografią jak i montażem, za których możemy poręczyć. Jesteśmy świadomi ich mocnych oraz słabych stron a także ich specjalizacji, dlatego sprawimy abyś był zadowolony z efektu końcowego.

Copywriting jest ważny dla firm, ponieważ pomaga im wyróżnić się na rynku, zbudować pozytywny wizerunek i zwiększyć sprzedaż. Skuteczne teksty reklamowe przyciągają uwagę klientów i zachęcają ich do interakcji z marką oraz zakupu produktów lub usług.
Dobry copywriting nie tylko przyciąga klientów, ale również pozwala na budowanie relacji z nimi poprzez dostarczanie wartościowych informacji i rozwiązywanie ich problemów.